Cinsellik Kültürünün Işık Hızında Değiştiği Şehir

Cinsel yaşamın önemi, günümüzde tüm dünyada sıklıkla dile getiriliyor. Partnerlerin arasındaki ilişkininin farklı bir boyutu olan cinsel yaşam, bireyler tarafından oldukça önemseniyor. Küçük bir ülke nüfusuna sahip olan İstanbul ise, cinsel yaşamın hızlı bir sirkülasyon içine girdiği metropollerin başında geliyor. Ataşehir escort.

Cinsellik İstanbul’da Yaşanıyor

Yirmi dört saat yaşayan şehir olarak lanse edilen İstanbul, cinsel hayatın en hızlı yaşandığı şehirlerin başında geliyor. İstanbul cinsel hayatı pek çok ilin gerisinde kalıyor. Şehirde kullanılan doğum kontrol yöntemlerinin yoğunluğu bu savı destekler nitelikte. İstanbul’da yaşanan cinsel hayat, genellikle genç nüfus tarafından kıstas altına alınabiliyor. Genç ve çalışan nüfusun yoğunlukta olduğu İstanbul’da gençler daha çok günlük ilişkileri tercih ediyor.

Uzun İlişkide Cinsel Yaşam

Her şeyin çok hızlı bir sirkülasyon içinde geliştiği günümüzde yaşanan ivme, cinsel yaşamdan uzun ilişkilere kadar her anlamda hayatı etkiler duruma geldi. Hayat tarzlarında yaşanan değişimler ilişkilere de yansıdı. Durum böyle olunca da uzun ilişkisi olanlar hayatlarında yeni heyecan yaratmak için farklı kişiler ile cinsel birliktelik yaşamaya yöneliyorlar.